12 Listopad 2018

Abarth 124 spider hvězdou ve videoklipu „Gotta Get Back My Baby“ po boku Stinga a Shaggyho

 

Abarth 124 spider se stal hvězdou v novém videoklipu dua Sting a Shaggy „Gotta Get Back My Baby". Jedná se o nejnovější singl v koprodukci vydavatelství Teflon (Wyclef Jean, Fat Joe, Ruff Ryders) a Martina Kierszenbauma (Sting, Mylène Farmer, Lady Gaga). Skladba je součástí nového alba 44/876, které se již 17 týdnů drží na vrcholu hitparády Billboard Reggae. Oficiální videoklip zveřejněný na YouTube má za pár dnů na kontě přes 2,3 milionu shlédnutí. Natočen byl v duchu policejních seriálů a filmů z 80. a 90. let, jakými jsou Miami Vice či Bad Boys. Režie se chopil Michael Garcia. Ve videoklipu hrají Sting a Shaggy dvojici miamských detektivů, kteří pro chycení nejnebezpečnější ženy v zemi požadují po svém šéfovi spidera, kterým je samozřejmě ceněný Abarth 124 spider. Co by se mohlo pokazit?!

 

Značka Abarth propaguje videoklip prostřednictvím vlastních digitálních a sociálních kanálů, například ve Spojených státech na Instagramu, Twitteru, Facebooku a YouTube.

 

„Nadále pokračujeme v našem marketingovém snažení u všech značek FCA. Zábavná osobitost značky Abarth nám v tomto případě umožňuje být při spolupráci s našimi hudebními partnery trochu odvážnějšími a hravějšími", řekl Olivier Francois, marketingový ředitel a ředitel značky Fiat. „Pro Abarth 124 spider je velkou ctí být partnerem tak velkých umělců, jakými jsou Sting a Shaggy, v jejich posledním videu." 

 

Album dua Sting a Shaggy nazvané 44/876 (Cherrytree/A&M/Interscope Records) je nyní k dispozici ke stažení prostřednictvím streamingu a digitálního předplatného. Původní myšlenkou bylo nahrát novou skladbu „Don't Make Me Wait" (umístila se na předních příčkách žebříčku digitální reggae hitparády) coby poctu karibským zvukům, jež ovlivnily oba umělce. Z velmi úspěšného počátečního experimentu se nakonec zrodilo celé album plné chytlavých, rafinovaných a radostných melodií. Album svým názvem odkazuje na telefonní předvolby zemí obou umělců (44 - Velká Británie, rodiště Stinga a 876 - Jamajka, rodiště Shaggyho). Duo tak dává najevo svou lásku k Jamajce, zemi, kde se narodil Shaggy a kde Sting napsal řadu svých nejslavnějších hitů včetně Every Breath You Take.

 

Sting a Shaggy se rozhodli pro další dobrodružství, a sice vyrazit na společné světové turné, kde i společně i zvlášť představí své největší hity včetně skladeb z nového alba 44/876. Více informací o společném turné 44/876, které se setkalo s velmi pozitivní kritikou, naleznete na tomto odkazu.

 

O Stingovi

Díky rozsáhlé škále hitů je Sting po desetiletí jedním z nejznámějších světových hudebníků. Jeho kariéra započala v roce 1977 v kapele The Police, kde zastával post frontmana i baskytaristy. S touto kapelou nahrál mnoho známých popových skladeb včetně „Roxanne", „Don't Stand So Close to Me" a „Every Breath You Take". Po turné k albu Synchronicity, které bylo v roce 1983 nominováno na cenu Grammy, zahájil Sting svou sólovou kariéru. Z té vzešla řada eklektických skladeb různých žánrů a typů, jakými jsou například „Fields of Gold" a „Desert Rose". Dnes se Sting může pochlubit skutečně pestrou kariérou od hudby až po stříbrné plátno. Šestnáctinásobný držitel ceny Grammy se angažuje i mimo hudební průmysl. Podporuje různé organizace včetně těch, které dbají na ochranu lidských práv, jako například Amnesty International či Live Aid. S manželkou Trudie Styler založil v roce 1989 nadaci Rainforest Fund, která usiluje o ochranu deštných pralesů a jejich původních obyvatel.

www.sting.com

 

O Shaggym

Několikanásobný držitel Grammy je skutečným renesančním mužem, který navzdory úspěchům na poli reggae a taneční hudby a obecně velkému vlivu na světovou hudební scénu je i vášnivým podnikatelem a filantropem. Američan narozený na Jamajce proslul zejména svými singly „Boombastic", „It Wasn't Me" či „Angel". Shaggy vydal řadu alb včetně cenou Grammy ověnčeného platinového alba „Boombastic" (1995) a diamantového alba „Hot Shot" (2000). Se svými skladbami se umisťuje na předních příčkách světových hitparád včetně Top 40 Rhytmic, Hot 100 a Billboard 200. Shaggyho kariéra zahrnuje rovněž společná vystoupení s mnoha slavnými hudebníky všech žánrů.

 

O Interscope Geffen A&M:

Studio Interscope Geffen A&M vzniklo 1. ledna 1999 spojením tří nejvlivnějších gramofonových společností v moderní hudební historii a v čele s předsedou a generálním ředitelem Johnem Janickem se pustilo do nové tradice hudebních úspěchů. Objevuje a produkuje umělce mnoha různých žánrů včetně rocku, popu či alternativní hudby. Interscope Geffen A&M je součástí skupiny Universal Music Group, největší hudební společnosti na světě. 

www.interscope.com

 

O Cherrytree Music Company

Společnost Cherrytree Music Company byla založena v roce 2005 skladatelem a producentem Martinem Kierszenbaumem. Její náplní je management, nahrávací a vydavatelská činnost pro umělce, producenty a DJ, kteří do populární hudby přinášejí kreativitu. Cherrytree má nezanedbatelný vliv na hudební scénu, o čemž svědčí například manažerování hudební a kulturní ikony Stinga či vydání prvních dvou alb Lady Gaga. Cherrytree Music Company vydala řadu umělecky a komerčně úspěšných skladeb mnoha umělců (zmínku zaslouží například Feist, Ellie Goulding, Robyn, La Roux, LMFAO, Far East Movement či Disclosure) a prodala přes 35 milionů nosičů. Během svého působení se stala životně důležitým zdrojem populární hudby a katalyzátorem spolupráce umělců. Více informací o Cherrytree Music Company naleznete na odkazu https://soundcloud.com/cherrytree-radio/cherrytree-records-10th-anniversary-special.

 

Turín, 11. listopadu 2018

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory