24 Únor 2015

Lancia na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2015

 

  • Jednou z největších hvězd autosalonu bude nová speciální edice Ypsilon 30th Anniversary, prostřednictvím které Lancia oslavuje jeden z nejdelších a nejpozoruhodnějších příběhů vautomobilovém průmyslu.
  • V Evropě bylo prodáno přes 2,7 milionu kusů čtyř generací tohoto legendárního módního městského vozidla, které stále fascinuje svým propracovaným stylem a netradičním postavením.
  • Dalším modelem, který zazáří na švýcarském přehlídkovém mole, je Lancia Ypsilon ELLE, vrcholný model řady, který zkoumá hranice módy v oblasti městských vozidel, a to ve smyslu inovativních tvarů a trendů.
  • Modely 30th Anniversary a ELLE jsou dvě speciální edice posilující postavení tohoto vozidla u žen, které jej milují víc než jakékoliv jiné vozidlo.
  • V expozici nebude chybět ani multimediální prezentace kladoucí důraz na životní příběh Lancie Ypsilon.

 

Lancia zvolila ženevský autosalon jako místo prezentace modelu Ypislon 30th Anniversary, nové speciální edice, která je oslavou nejdéle trvajícího úspěchu v automobilovém průmyslu. V rámci čtyř generací byl model Ypsilon vyroben ve více než 2,7 milionu exemplářích, což samo o sobě dokazuje talent této řady vycházet vstříc potřebám zákazníků. K tomu nepochybně přispívají právě speciální série, které vždy sledují nejnovější trendy.

 

Další přírůstek v modelové nabídce módního městského vozidla, jehož půvab nikdy nezeslábne, je charakteristický vysoce propracovaným stylem a netradičním postavením. Pod elegantní karoserií s visačkou Made in Italy se ukrývá síla a podstata vozidla, které poskytuje vynikající výkonové parametry, nízkou spotřebu paliva a produkci emisí. Vše díky technologickým skvostům, jakými jsou systém TwinAir, Multijet II, Ecochic (LPG a zemní plyn) a Start&Stop. Vůz vyniká také z hlediska komfortu a snadného ovládání. Nabízí řadu neodolatelných prvků, jako jsou například Magic Parking, automatická klimatizace a systém Blue&Me s ovládáním na volantu.

 

Čtyři generace a více než 2,7 milionu šťastných evropských zákazníků prokazuje schopnost modelu se neustále vyvíjet. Status ikony značky Lancia si tak udržuje už třicet let. Tajemství této dlouhověkosti spočívá především v hluboké vazbě s ženskou populací. Vůz představuje prostředek vyjádření jejich osobnosti, podobně jako šaty, které si zvolí, protože chtějí být krásné a elegantní a cítit se v pohodě v jakékoliv situaci. A stejně jako šaty i auto má držet krok s dobou, což znamená, že musí být moderní a svěží. Ikonické postavení Lancie, jakožto symbolu mimořádné elegance a úspěchu, vedlo k tomu, že jej italské ženy volí častěji než jakýkoliv jiný vůz daného segmentu. To však neznamená, že by model Ypsilon nebyl vhodný i pro muže. 30 procent zákazníků řady Ypsilon tvoří muži.

 

V Ženevě se veřejnosti představují dvě ukázky nové speciální série 30th Anniversary. První z nich je oděna do exkluzivního a velmi originálního modrého laku Ultramarine v kombinaci s béžovým textilním čalouněním Castiglio, druhá je pak charakteristická dvoubarevným zpracováním v odstínech růžová Glam Powder Pink a černá Vulcano. Druhý z odstínů je použitý na zadních výklopných dveřích, tedy přesně tak jako u první Y10 v roce 1985. Druhé provedení se vyznačuje černým textilním interiérem Castiglio.

 

První model je vybaven zážehovým motorem 0.9 TwinAir o výkonu 85 k, druhý pak dvoupalivovým motorem (benzin/zemní plyn) 0.9 TwinAir o výkonu 80 k. Oba vystavené modely nabízejí velkorysou paletu doplňků, včetně automatické klimatizace, elektricky ovládaných zrcátek, systému ESP, rádia s CD/MP3 přehrávačem, systému Blue&Me s ovládáním na volantu, mlhových světel, kůží čalouněného volantu a hlavice řadicí páky, monochromatického vnitřního zrcátka a 15palcových litých kol s černým diamantovým zpracováním.

 

V záři reflektorů se představuje rovněž model Ypsilon ELLE, exkluzivní edice představená teprve před několika málo měsíci, jež vznikla z obnovené spolupráce s magazínem ELLE, který je referenčním bodem všech žen zajímajících se o nové trendy v módě a o životní styl. Přepychová a vytříbená Lancia Ypsilon ELLE bude v Ženevě vystavena v oslnivém třívrstvém laku Glacé White s nádhernými 16palcovými litými koly s diamantovým zpracováním, potiskem se vzorem ELLE Houndstooth na středových sloupcích karoserie, leštěnými chromovanými klikami dveří, rámečky mlhových světel a maskou chladiče a s logy Ypsilon a ELLE.

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory